Poniedziałek 17. 10. 2022- św. Ignacego Antiocheńskiego bp m.

Modlitwa  różańcowa

18.00

Za + Horsta Pasoń++ rodziców i za ++ z rodziny Pasoń i d.op.

Wtorek 18.10.2022 – św. Łukasza ew.

18.00

Za + Jadwigę Grala w 6 r. śm. i za ++ z rodzin Grala, Malosek, Piechaczek, Gozdek i d.op.

18.30

Katecheza dla kandydatów do bierzmowania dla klas VII

Środa  19.10.2022  - św. Pawła od Krzyża kapł.

18.00

Za + + Wojciecha, Rozalię Sceplik, dwóch synów, dwie synowe oraz za ++ teściów i d.op.

Czwartek 20.10.2022 – św. Jana Kantego kapł.

8.30

Różaniec w intencji młodego pokolenia

9.00

int. wolna

18.00

Za + Różę Kowol w 2 r. śm. za + męża Jana, za ++ rodziców, rodzeństwo i pokr.

Piątek 21.10.2022

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

MSZA ŚW. SZKOLNA; Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Klyszcz ich

córkę Helenę, krewnych i za + Marię Klyszcz w 30 dz. śm.

18.30

Katecheza dla dzieci I-komunijnych

Sobota 22.10.2022  - św. Jana Pawła II pap.

17.00

Okazja  do spowiedzi św.

Modlitwa  różańcowa

PIERWSZA MSZA ŚW. NIEDZIELNA - INTENCJA  ZBIORCZA

- Za + Teresę Sieroń z ok. urodzin, za + męża Piotra, córkę Irenę + syna Henryka, zięcia Piotra i Karola oraz za ++ z rodziny Sieroń, Bienias i d.op.

- Za ++ rodz. Annę i Jana Ochota ++ dziadków Karola i Karolinę Ochota oraz za ++ z obu stron i d.op.

- Za + Jerzego Krupop w rocznicę śm. za + matkę Gertrudę Krupop + Henryka Grel, pokr. i d.op.

- Za + + rodz. Grzegorza i Gertrudę Wolny, za ++ teściów z obu str. + zięcia Piotra, pokr. i d.op.

- Za + Korneliusza Czempiel w 12 r. śm. jego ++ rodziców i brata

- Za + brata Józefa w 7 r. śm. ++ rodziców, dziadków Zając, Fornol pokr. i d.op.

- Za + ojca Jana Szatkowskiego, mamę Zdzisławę i za + Henryka Michalskiego i d.op.

- Za + Jana Mika, rodziców Mika-Waluś, za + Józefa Waluś i d.op.

- Za + Stefana Stotko, za ++ rodziców Ritę i Waltra Sommer + brata Gerarda i żonę Edeltrautę pokr. i d. op.

Niedziela  23.10.2022 – XXX N. Zwykła- DZIEŃ MISYJNY

7.30

Modlitwa różańcowa w int. naszego miasta

8.00

Za ++ Gertrudę, Jana Grygosz ++ teściów Józefa Zofię Budny, pokr. Grygosz, Budny i d.op.

10.30

Dz. błag. do B.OP.MB Różańcowej z podz. za łaski z pr. o zdrowie, Boże błog.w int. Bernadety i Benedykta Laxy z ok. 40 r. ślubu, za dzieci z rodzinami, za wnuki i najbliższą rodzinę

16.00

Nabożeństwo różańcowe

16.30

int. wolna

1.     Wszystkim tym, którzy uczestniczyli w ostatnim nabożeństwie fatimskim składam serdeczne podziękowania

2.     W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Kolekta wyznaczona na rzecz Misji Świętych

3.     W dniu dzisiejszym w niedzielę 16 października br. Przypada XXII DZIEŃ PAPIESKI. Tradycyjnie zbiórka do puszek przed kościołem jako pomoc zdolnej i niezamożnej z małych miejscowości

4.     Dziś w niedzielę 16 października br. liczenie wiernych na niedzielnej Mszy św. tzw. DOMINIKANTES. ( ze względu na nasz odpust parafialny liczenie wiernych w naszej Parafii przeniesione z niedzieli 9 października br.)

5.     Zachęcam serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych każdego dnia przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.00

6.     Wszystkim życzę zdrowego i błogosławionego tygodnia

7.     Zaprasza się kibiców w sobotę 22 października o godz. 14.30 na mecz piłki nożnej pomiędzy PIERWSZĄ drużyną GROSZMALU OPOLE a drużyną LZS GKS POMIAR TARNÓW-PRZYWORY

NOTATKA INFORMACYJNA

Gazetka parafialna wydawana jest przez Parafię Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zawarte w gazetce oraz  na stronie internetowej Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.