Poniedziałek  20.06. 2022

Za + Mieczysława Kolus w 5 r. śm. za ++ rodzeństwo i rodziców

Wtorek 21.06.2022 – św. Alojzego Gonzagi kapłana

18.00

Za ++ rodz. Marię i Jana Bazelak, ++ z rodz. Labisz – Bazelak i d.op.

Środa  22.06. 2022 – św. męczenników Jana Fishera i Tomasza More,a

7.00

W pewnej int. z podz. za otrzymane łaskip

18.00

Za + Marię Kasperek w 30 dz. śm., za + męża Waltera i brata Rudolfa i d.op.

Czwartek  23.06. 2022 – narodzenie św. JANA CHRZCICIELA-uroczystość DZIEŃ OJCA

8.30

Różaniec w intencji młodego pokolenia

9.00

W intencji naszych Ojców o potrzebne zdrowie i Boże błog. i za naszych ++ Ojców

18.00

Za ++ Marię i Franciszka Dżugała ich rodziców, rodzeństwo oraz za ++ z rodz. Gąsior, Kowol ++ z pokr. i d.op.

Piątek  24.06. 2022 – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JAEZUSA - uroczystość

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. Czcicieli i Ofiarodawców

14.30

Koronka do Bożego Miłosierdzia

15.00

Dz.błag. do B.OP. MBNP w int. byłych uczniów z ok. zakończenia Szkoły Podstawowej – rocznik 1970, za ++ Absolwentów, Nauczycieli i za ++ Kapłanów

17.00

Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży

18.00

MSZA SZKOLNA; Za + Jana Wesołego, + żonę Stanisławę Wesoła, + syna Wiesława Wesoły i d.op.

- Dz.błag. w int. wszystkich naszych uczniów ze szkół podstawowych i średnich dziękując za kolejny rok edukacji, za nauczycieli, pedagogów, rodziców i wychowawców z uroczystym Te Deum Laudamus

Sobota  25.06.2022 – NIEPOKALANEGO SERCA NMP - wspomnienie

Do NSNMP w int. Czcicieli, Ofiarodawców i za nasze Rodziny

14.00

Ślub i Msza św. Mateusz Jambor i Nina Nyczka

16.00

Ślub i Msza św. Adam Strawa i Wiesława Rusin

Okazja do spowiedzi św.

PIERWSZA MSZA ŚW.NIEDZIELNA – INTENCJA ZBIORCZA

- Za + Joachima Wiench ++ rodziców + brata Jerzego oraz ++ z rodzin Wiench, Okos, Dziuba, Szywalski i d.op.

- Za + + rodziców i teściów Rozalię i Macieja Olszewskich ich zmarłe dzieci oraz Teresę i Józefa Wojtowicz i za ++ dziadków Teodora i Antoninę Wojtowicz oraz Marię i Franciszka Szymańskich, za ++ z rodz.pokr. i d.op.

Niedziela  26.06. 2022 – XIII  Niedziela Zwykła

7.30

8.00

Za + Lucjana Kotula w rocznicę śm.

10.30

Dz. błag. do B.OP.MBNP o zdrowie Boże błog. w int. Piotra Franczok z ok. urodzin.

16.00

Nieszpory

16.30

Dz. błag. w int. rodziny Stelmaszczyk, za ++ rodz. Anastazję i Stanisława Stelmaszczyk, siostrę Irenę, szwagra Stefana

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.      Przyszła comiesięczna kolekta parafialna na prace remontowe naszego kościoła

2.     W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie przy ognisku w ogrodach plebańskich dla Marianek, Ministrantów i naszych tegorocznych Dzieci I-Komunijnych

3.     W piątek z okazji zakończenia Roku Szkolnego spowiedź od godz. 17.00.Wszystkich uczących się Nauczycieli zapraszam na Mszę św. z ok. zakończenie Roku Szkolnego

4.     Wszystkim którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała składam podziękowanie i za piękne przygotowanie czterech ołtarzy, a także za udział w nabożeństwie do Matki Boskiej Fatimskiej

5.     Bóg zapłać za dzisiejszą zbiórkę do puszek wyznaczoną na Wydział Teologiczny w Opolu

6.     W czwartek (23.VI.) uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada Dzień Ojca. Ojców zapraszam na Mszę św.

7.     W piątek (24.VI) uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Dzień diecezjalnego dzieła Modlitwy w intencji kapłanów „OREMUS”

NOTATKA INFORMACYJNA

Gazetka parafialna wydawana jest przez Parafię Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach i jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe zawarte w gazetce oraz  na stronie internetowej Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Opolu-Groszowicach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.