Poniedziałek 18. 10. 2021 – św. Łukasza, ewang.
17. 30     Nabożeństwo różańcowe

18. 00     Za + Jadwigę Grala, + brata, siostrę, za ++ z rodz. Grala - Malosek - Zmarzły oraz d.op.

Wtorek 19. 10. 2021 – św. Pawła od Krzyża, kapł.
17. 30     Nabożeństwo różańcowe

18. 00      Za ++ rodz. Rozalię i Wojciecha Sceplik, dwóch synów, synową, za ++ z pokr. i d.op.

18. 30     Katecheza dla kandydatów do bierzmowania dla klas VII SP

Środa 20. 10. 2021 – św. Jana Kantego
17. 30     Nabożeństwo różańcowe

18. 00     Za + Różę Kowol w I r. śm., za + męża Jana oraz za ++ rodziców, rodzeństwo i d.op.

Czwartek 21. 10. 2021
8. 30     Różaniec za młode pokolenie

9. 00     Za ++ Gertrudę i Jana Grygosz, za ++ teściów Józefa i Zofię Budny, pokr. i d.op.

17. 30     Nabożeństwo różańcowe

18. 00     Za + Zofię Gromotka w 30 dz. po śm.

Piątek 22. 10. 2021 – św. Jana Pawła II, pap. - wspomnienie
15. 00     Koronka do Bożego Miłosierdzia

17. 00     Okazja do spowiedzi św.

18. 00     MSZA ŚW. SZKOLNA I MŁODZIEŻOWA
- Dz. błag.do B.Op. MBNP z podz. za łaski, z pr. o zdrowie i Boże błog. w int. Antoniego Witola z ok. 75 r. ur., za żonę Urszulę, za dzieci z rodzinami i za wnuki

18. 30     Spotkanie klas trzecich - kandydatów do I-Komunii św.

Sobota 23. 10. 2021 – św. Jana Kapistrana, kapł.
17. 00     Okazja do spowiedzi św.

PIERWSZA MSZA ŚW. NIEDZIELNA - INTENCJA ZBIORCZA
- Za + Irenę Koss w 30 dz. po śm.
- Do Miłosierdzia Bożego, MBNP za + Marię Kielbach, synowe Marię i Magdalenę, za rodziców, braci, siostry, pokr., za + ojca Piotra, + matkę Lucję, ++ synów Piotra i Jana, córki Annę i Teresę, + synową Marię, zięciów Alojzego i Karola orz całe pokr.
- Za ++ Johana i Elżbietę Świerc z okazji rocznicy urodzin i za + brata Leonarda i d.op.
- Za + Edytę Kubis z ok. urodzin, za ++ rodziców Jana i Matyldę Kubis, za ++ Marię i Wilhelma Witek, pokr. i d.op.
- Za + Różę Galgon w 30 dz. po śm.
- Za +Teresę Sieroń z ok. urodzin, za męża Piotra, córkę Irenę, syna Henryka, za ++ z rodz. Sieroń - Bienias i d.op.
- Za ++ rodziców Grzegorza i Gertrudę Wolny, za ++ teściów z obu stron, za + zięcia Piotra i ++ z pokr.
- Za + Stefana Stotko, jego rodziców Leona i Edeltraudę, za ++ rodziców Ritę i Waltra Sommer oraz d.op.
- Za + Marię Kochanek, za teściów Franciszka i Gertrudę Kochanek, za ++ Czesława i Katarzynę Wójcik oraz i za + męża Gerarda Wójcik
- Za + męża, ojca i dziadka Guido Płaczek, za ++ rodziców Marię i Piotra Stantke, ich synów, córki i za ++ teściów Halubczok
- Za ++ rodziców Annę i Jana Ochota, ++ dziadków Karola i Karolinę Ochota, za ++ z obu stron i d.op.
- Za ++ rodz. Antoniego i Janinę, ++ rodzeństwo Władysława, Ryszarda i Jadwigę, za ++ z całego pokr. i d.op.
- Za + Jerzego Wojciechowskiego w 8 r. śm. i za + ojca Władysława Jezioro
- Za + Barbarę Pączek
- Za + Zofię Gromotka - od siostry Lucyny z rodziną
- Za + Bronisława Komarnicki

Niedziela 24. 10. 2021 – XXX Niedziela Zwykła – Dzień Misyjny
7. 30     Modlitwa różańcowa w int. naszego miasta

- Za + brata Józefa Zając w 6 r. śm., za rodziców i za ++ z pokr.
- Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Gertrudę Witola w 3 r. śm., za + ojca Jerzego, brata Bernarda i za ++ z pokr.

10. 30     Do św. Anioła Stróża w intencji Marty Fronia z ok. pierwszej rocznicy ur., z pr. o Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny

16. 00     Nabożeństwo różańcowe

16. 30     Za + Teresę Fonfara w I r. śm, za dziadka Jerzego, za + ojca Józefa i matkę Marię

1. Wszystkim uczestniczącym w Nabożeństwie Fatimskim składam podziękowania

2. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o godz. 17. 30 przed Mszą św. wieczorną

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Łukasza ew., w środę św. Jana Kantego, w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II

4. Przyszła niedziela to Dzień Misyjny - kolekta na rzecz Misji św.

5. W sobotę o godz. 12.00 zbiórka Ministrantów

6. Bóg zapłać za zbiórkę do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego. Na ten cel wpłynęło 1001 Zł i 50 Gr

7. W zakrystii można nabywać kalendarze na przyszły rok - „Kościoły opolskie i metropolii Górnośląskiej”

8. Życzę Wszystkim zebranym,Waszym Rodzinom dobrego i błogosławionego tygodnia