Poniedziałek 6. 4. 2015 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy – II Święto
8. 00     Za ++ rodziców i teściów Franciszka i Marię Szymańskich, ++ Antonię i Teodora Wojtowicz oraz pokr.
9. 15     Za żyjących i zmarłych członków DFK Groszowice (w języku niemieckim )
10. 30     Do św. Anioła Stróża w int. Dawida w 5 r. ur. i w int. Karoliny z ok. urodzin, za Ryszarda z ok. urodzin, w int. Tadeusza z ok. urodzin, za rodziców Zawiślak, Mazur, Gorazdowski i Picheta
16. 30     Dz. błag. do B.Op. MBNP z podz. za łaski, z pr. o zdrowie i Boże błog. w int. Agnieszki i Macieja Kosiniak z ok. I rocznicy ślubu, za rodziców i krewnych

Wtorek 7. 4. 2015 – Wtorek w oktawie Wielkanocy
18. 00     Za ks. Prałata Wojciecha Skrobocz w 11 r. śmierci

Środa 8. 4. 2015 – Środa w oktawie Wielkanocy
18. 00     Za + Elżbietę Kasperek, która + za granicą, za ++ z rodziny Szywalski i d.op.

Czwartek 9. 4. 2015 – Czwartek w oktawie Wielkanocy
8. 30     Różaniec w int. młodego pokolenia
9. 00     Za + Krystynę Gajda, za + Jana Hyla, za ++ z rodzin Gajda – Langner i d.op.

Piątek 10. 4. 2015 – Piątek w oktawie Wielkanocy
18. 00     MSZA ŚW. SZKOLNA I MŁODZIEŻOWA Za ++ Stanisława i Zofię Wójcik, ich dzieci, za ++ Jana i Gertrudę Jagoda, pokr. i d.op.
18. 30     Katecheza dla dzieci I-komunijnych

Sobota 11. 4. 2015 – Sobota w oktawie Wielkanocy
12. 00     Ślub i Msza św. w int. Andżeliki Mika i Damiana Ocik
14. 00     Ślub i Msza św. w int. Katarzyny Popardowskiej i Grzegorza Radomskiego
18. 00     Pierwsza Msza św. niedzielna – intencja zbiorcza
- Za + Józefa Gaberta w rocznicę śmierci, za dziadków, pradziadków i za ++ z rodziny Łoziński, pokr. i d.op.
- Za + Andrzeja Radwańskiego w I r. śm., za + Bernarda Klama, za + ojca Józefa Sojka i za ++ z pokr.
- Za + męża i ojca Henryka Marszolek, za dzieci, wnuki, ++ rodziców Marię i Pawła Piechaczek oraz teścia Józefa i pokr.
- Za + Krzysztofa Znojek w 2 r śm., za ++ rodziny Rajczyk i Znojek i pokr.

Niedziela 12. 4. 2015 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego
8. 00     Za + męża Alojzego Pasoń, rodziców, teścia i za ++ z pokr. oraz d.op.
- Za + matkę Stefanię Tańczak, ojca Michała, ++ rodziców z obu stron, za ++ rodzeństwo i d.op.
- Do św. Anioła Stróża za roczne dziecko Maję Otylię Solecką, za rodziców, dziadków i chrzestnych
16. 00     Uroczyste nieszpory Świąteczne
16. 30     Za + Józefa Drej w 20 r. śm., za ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo, ciocię Janinę i pokr.

1. Wszystkim, którzy uczestniczyli w liturgii Wielkiego Tygodnia składam serdeczne podziękowania

2. Bóg zapłać za kolekty na kwiaty do Bożego Grobu, za kolektę na kościoły w Ziemi św.; na KUL z I święta i z II święta na potrzeby naszej parafii (ostatnia rata na napęd dzwonów)

3. Kolekta w drugą niedzielę Wielkanocną jest wyznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego, a w III Niedziele Wielkanocną (19 kwietnia ) na Caritas Diecezji Opolskiej

4. Zachęcam do udziału w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę